Idėjos vakarienei

Vakarienė – nuostabus dienos metas, kai galime atsipūsti po dienos darbų ir skaniai pavalgyti.

Dažnai būtent šiuo metu turime progą susitikti su namiškiais, susėsti kartu prie stalo ir dalintis dienos įspūdžiais. Tai gali tapti netgi tam tam tikru ritualu –  susirinkti visiems kartu, išsirinkti skanų receptą, drauge pasiruošti ir gardžiai pavalgyti.

Mūsų siūlomos idėjos vakarienei yra pačios įvairiausios – tiek kiekvienai dienai, tiek savaitgalinei vakarienei, tiek šventinei. Kartais norisi kažko itin lengvo vakarui (ypatingai, jeigu valgome labai vėlai), o kartais atsitinka taip, kad praleidome pietus ir esame alkani kaip vilkai, todėl norime sukirsti patį rimčiausią patiekalą. Kartais turime tik gerą pusvalandį pasiruošti vakarienei ir reikia labai greitai pagaminamo patiekalo, o kartais galime pasilepinti ilgesniu vakaru ir paruošti kažką sudėtingesnio. Pasistengsime įtikti kiekvienam.

Šventei reikalingos ypatingos idėjos vakarienei. Dažnas iš mūsų turime savo firminius patiekalus, kuriais džiuginame artimuosius ir draugus atėjus šventėms. Tačiau būna, kad norisi kažko naujo, ypatingo, neragauto, stebuklingo, kad galėtume nustebinti ir pradžiuginti švenčių proga save ir svečius. Todėl pasistengsime pasiūlyti ir neįprastų, originalių, dar nematytų receptų.

O atėjus geriems orams ir esant galimybei valgyti lauke – prie ežerų, upių, sodybose, pievelėje prie namų – pasiūlysime ir įvairiausių grilyje ar lauko krosnyje kepamų patiekalų vakarui.

Kad niekuomet nepritrūktų idėjų, kviečiame užsukti čia – įvairiausios idėjos vakarienei.

 

Rūšiuoti:
Filtruoti
www.kavosdraugas.lt | iki -40% kavos pupelėms Noriu!