Idėjos pietums

Pietūs – ypatingas metas. Jau esame įveikę pusę dienos ir galime save apdovanoti skaniu maistu. Tai gali būti apdovanojimas sau už nuveiktus darbus. Todėl labai svarbu, kad jis būtų gardus ir visavertis. Juk po to mums turi užtekti jėgų ir turime nepritrūkti ūpo nuveikti likusius dienos darbus, o gal netgi kalnus galėsime nuversti po tikrai gerų ir įkvepiančių pietų.

Dažnas darbo dieną keliauja valgyti pietų kur nors į greta esančią kavinę ar restoraną, tačiau vis labiau populiarėja atsineštiniai pietūs iš namų. Visgi naminis pačių gamintas maistas yra skaniausias. Todėl pateiksime idėjų, ką galite pasigaminti ir nusinešti kitai dienai į darbą. Galbūt netgi galėsite ir kolegas pavaišinti.

Šventiniams pietums taip pat labai svarbu nepristigti gerų idėjų. Juk tai metas, kai visa šeima ir draugai gali susirinkti kartu bei dalintis ne tik gardžiu maistu, tačiau svarbiausia - buvimu kartu. Dažnai būtent savaitgaliniai pietūs būna tas momentas, kai iš tiesų galime skirti laiko savo artimiems žmonėms: paklausti, kaip jiems sekasi, sužinoti, kuo jie gyvena, arba tiesiog pasidalinti buvimu kartu prie gardaus maisto.

Šefo receptų skiltyje Idėjos pietumsrasite įvairiausių idėjų Jūsų pietų stalui – tiek kasdieniam, tiek šventiniam. Mes visi turime savo mėgstamų patiekalų, bet kartais norisi išbandyti kažką naujo arba paeksperimentuoti su mums gerai žinomais receptais. O kartais netgi tiesiog pamirštame apie senus gerus patiekalus, kuriuos kadaise gaminome, todėl smagu, kai kas nors primena. Mes su džiaugsmu tai padarysime ir pasiūlysime Jums įvairiausių patiekalų – nuo paprasčiausių iki sudėtingiausių ir egzotiškiausių.

Kad niekuomet nepritrūktų idėjų, kviečiame užsukti čia - pačios įvairiausios idėjos pietums Jūsų stalui.

 

Rūšiuoti:
Filtruoti
www.kavosdraugas.lt | iki -40% kavos pupelėms Noriu!