Vakarėlio patiekalai

Vakare užsuks keletas draugų, su kuriais seniai nesimatėte? Gal rengiate kokį teminį vakarėlį? O gal patys keliaujate pas draugus į vakarėlį? Bet kokiu atveju, reikia pasukti galvą, ką gi skanaus pasigaminus tokia proga arba ką skanaus nusinešus su savimi į svečius – juk tuščiomis neisime.

Tradiciniai vakarėlio patiekalai – įvairiausi greiti užkandžiai, kuriuos galima valgyti paprastai, pirštaisJTai įvairiausių sumuštinių karalystė – vieno kąsnio sumuštinukai, kepti sumuštiniai, šalti sumuštiniai. Per vakarėlį labai mėgstami kepti vištienos sparneliai bei keptos bulvytės su padažais. Marinuotos alyvuogės, sūriai, vaisiai, keksiukai, pyragėliai, picos, traškučiai su padažais...ir kad sąrašas tik tuo nesibaigtų, pasistengsime pasiūlyti įvairiausių receptų jūsų vakarėliui.

Aišku, labai svarbi vakarėlio stalo dalis – kokteiliai. Tai gali būti tiek alkoholiniai, tiek ir nealkoholiniai kokteiliai, įvairūs limonadai ar sultys, arbatos bei kavos. Arba kodėl gi neparuošus būsimam vakarėliui naminio alaus? Taip tikrai nustebinsite savo vakarėlio svečius. 

Puiki idėja surengti teminį kokios nors šalies vakarėlį, kurio metu visi vakarėlio patiekalai bus kilę būtent iš tos šalies. Galima susitarti su draugais, kad kiekvienas atsineštų po patiekalą. Argi ne smagu būtų pasidaryti japoniškos, itališkos, ispaniškos, meksikietiškos, prancūziškos, rusiškos, kiniškos, indiškos, vietnamietiškos ar tailandietiškos virtuvės vakarėlius su jų tradiciniais užkandžiais? 

Kad nepritrūktų idėjų bei fantazijos, jūsų būsimo vakarėlio patiekalai visuomet lauks jūsų šiame skyrelyje.

Rūšiuoti:
Filtruoti
www.kavosdraugas.lt | iki -40% kavos pupelėms Noriu!