Vegetariški patiekalai

Čia rasite vegetariškų patiekalų receptus  - be mėsos ir be žuvies. Jie skirti ne tik vegetarams, bet ir tiems, kuriems kartais tiesiog nesinori mėsos ar žuvies ir norisi kažko kito, besilaikantiems dietos ar besilaikantiems pasninko. Vegetariški patiekalai taip pat skirti ir užkietėjusiems mėsaėdžiams  - juk kartais reikia paįvairinti mitybą ir pailsėti nuo mums įprastų patiekalų. Aišku, patys vegetarai čia ras įvairiausių idėjų ir receptų.

Pradedantys vegetarai arba tie, kurie norėtų kelioms dienoms, kelioms savaitėms arba net ir ilgesniam laikui išbandyti vegetarišką mitybą, susiduria su ta problema, kad nežino, ką gamintis, ir nežino, kaip skaniai pasigaminti. Dažnas turi stereotipą, kad vegetariški patiekalai yra naudingi sveikatai, bet ne itin skanūs. Jie bando kažką gamintis, nesigauna skaniai ir meta visą šį reikalą bei sugrįžta prie savo senų mitybos įpročių. Tačiau dėl skonio –  tai mitas ir tiesiog kulinarinės fantazijos, žinių ir tokių patiekalų ruošimo patirties stoka. Šis skyrelis Jums padės šiuo klausimu.

Bet netgi ir patyrę vegetarai, kaip ir, beje, ne vegetarai, pristinga fantazijos ir suka galvą, ką gi šiandien pasigaminus. Todėl stengsimės, kad jūs rastumėte čia įvairiausių receptų: nuo pačių lengviausių iki pačių sudėtingiausių, nuo paprasčiausių iki egzotiškiausių.

Įvairiausios užtepėlės, kokteiliai, sriubos, užkepėlės, troškiniai, košės, blynai, salotos, picos ir netgi tokie įprastai mėsiški patiekalai  - cepelinai, lazanija, kukuliai ar čeburekai – gali būti patiekiami kaip vegetariški patiekalai, tiesiog pakeičiant mėsą kažkuo kitu – daržovėmis, soja ir tt.

Kad niekuomet nepritrūktų fantazijos, stengsimės pasiūlyti gardžiausių vegetariškų patiekalų receptų tiek kiekvienai dienai, tiek šventėms.

Rūšiuoti:
Filtruoti
www.kavosdraugas.lt | iki -40% kavos pupelėms Noriu!