Gimtadienio patiekalai

Gimtadienis – ypatinga šventė kiekvienam – tiek suaugusiems, tiek ypač vaikams. Kartą per metus švenčiame šią ypatingą dieną ir norime, kad ji būtų įsimintina visomis prasmėmis. Šiandien daugelis mūsų per gimtadienį užsakome kavines, restoranus, sodybas ir ten sukviečiame savo draugus ir artimuosius – tuomet mums nereikia rūpintis gardžiais gimtadienio patiekalais, nes už mus viskas būna pagalvota. Tačiau po truputį vėl grįžta tradicija šią nuostabią dieną pasikviesti artimus žmones į mūsų gražius namus ir jaukioje namų aplinkoje prie gražiai padengto stalo atšvęsti gimtadienį.

Kai ruošiame gimtadienio stalą vaikams, gimtadienio patiekalai turi būti spalvingi ir greitai bei paprastai suvalgomi. Vaikai labai judrūs, todėl geriausia jiems paruošti įvairių užkandžių ir desertų stalą. Tai įvairūs sumuštinukai, picos, tortilijos, keptos bulvytės, naminiai mėsainiai, keksiukai, saldainiai, sausainiai, vaisių kokteliai, vaisių salotos ir, aišku, tortas. Vaikai bus sužavėti! Jie galės sau žaisti, bėgioti, judėti ir karts nuo karto nuo stalo prigriebti kokį skanėstą.

Suaugusiems reikia šiek tiek rimtesnio stalo. Suaugusiujų gimtadienio patiekalai – ne tik užkandžiai ir karališkas desertas, bet ir proginis pagrindinis karštas patiekalas. Čia jau norisi kažko įdomaus, neeilinio, labai gardaus ir, aišku, estetiškai, progiškai atrodančio. Pasitelksime fantaziją ir bandysime kartu nustebinti mūsų svečius.

Taigi kvieskimės draugus ir artimuosius gimtadienio pietums ar vakarienei. O kad nepritrūktumėte idėjų, įvairiausių gimtadienio patiekalai, idėjos ir receptai suguls čia, į šią skiltį.

Rūšiuoti:
Filtruoti
www.kavosdraugas.lt | iki -40% kavos pupelėms Noriu!