Patiekalai iš faršo

Dažniausiai išgirdę žodį “faršas”, pagalvojame iš karto apie mėsos maltinukus. Tačiau yra daugybė kitų gardžių patiekalų, kurių pagrindinis ingredientas – malta mėsa (o tai ir yra faršas). Vienas iš didžiausių faršo pliusų lyginant su nemalta mėsa – patiekalai iš faršo pagaminami gerokai greičiau. Be to, faršą galima patogiai laikyti užšaldytą šaldytuve ir išsitraukti tik tuomet, kai norime kažką pagaminti. Todėl jis gali būti visą laiką po ranka.

Daugiausiai patiekalų yra gaminama iš vištienos, kiaulienos ir jautienos faršo. Bet taip pat gali būti naudojamas ir avienos ar kalakutienos faršas. Dažnai jie yra maišomi tarpusavyje ir patiekalams naudojami jų mišiniai. Beje, malta žuviena irgi priskiriama prie faršų. Galime gaminti patiekalus vien tik iš faršo – kaip tradicinius maltinukus, arba galime naudoti faršą kaip įdarą su kitais produktais: cepelinams, kibinams, koldūnams, balandėliams, pyragams, pyragėliams arba picoms. Taip pat faršas puikiai draugauja su makaronais, ryžiais ar bulvėmis. Galime juo įdaryti įvairiausias daržoves: cukinijas, pomidorus, bulves, paprikas, ir netgi vaisius: pvz., obuolius (obuoliai ir mėsa tarpusavyje labai dera).

Patiekalai iš faršo gali atrodyti kaip įprastas kasdienis patiekalas, tačiau, iš tiesų, viskas priklauso nuo fantazijos ir pateikimo būdo. Jeigu užkepsime faršą su bulvėmis ir kitomis daržovėmis orkaitėje arba iškepsime lazaniją, kuri neįsivaizduojama be skanaus faršo – tai bus puikus šventinių pietų ar vakarienės patiekalas.

Čia rasite tiek įprastų tradicinių patiekalų iš faršo receptų – juk kartais būna taip, kad pasiilgsti tiesiog paprastų, tų pačių skaniausių mamos kotletukų arba balandėlių. Taip pat palepinsime egzotiškesniais receptais, kad paįvairintume savo virtuvės gyvenimą.

Rūšiuoti:
Filtruoti
www.kavosdraugas.lt | iki -40% kavos pupelėms Noriu!