Gėrimai

Pagrindiniai gėrimai žmonijos istorijoje buvo vanduo ir pienas. Palaipsniui žmonės išmoko pasigaminti gėrimus iš gamtoje augančių augalų, vaisių, uogų. Arbata, vynas, sultys, alus, kava, kakava, karštas šokoladas... Žmogus, iš tiesų, gerai išmoko naudotis gamtoje esančiomis gėrybėmis, kuri mus aprūpino viskuo, ko mums gali prireikti. Belieka būti kūrybiškiems ir mokėti tuo pasinaudoti.

Gėrimai bendrai yra skirstomi į kelias stambias grupes: nealkoholinius, alkoholinius ir karštuosius gėrimus.

Nealkoholiniams gėrimams priklauso vanduo, visų rūšių pienas (tiek gyvulinės kilmės, tiek vis populiarėjantis augalinės kilmės – migdolų pienas, sojos pienas, kanapių pienas, kokosų pienas, ryžių pienas), gaivieji gėrimai (visi limonadai), sultys ir sulčių gėrimai. Juos visus pateikti galime labai įvairiai, o sumaišant su kitais ingredientais galime išgauti skaniausius gėrimus. 

Alkoholinius gėrimus senovėje žmonės laikė dievų dovana žmonėms. Buvo geriami silpnieji gėrimai, tokie kaip vynas, sidras, alus. Stipriesiems spirituotiems gėrimams priklauso: brendis, romas, degtinė, tekila, viskis. Jie geriami gryni arba naudojami kaip sudėtinė dalis alkoholiniams kokteiliams.

Karštieji gėrimai: tai taip mūsų mylimi  - arbata, kava, kakava ir karštas šokoladas, kuriuos galime taip pat paruošti įvairiausiais būdais.

Populiarėjant kokteiliams įgauname didžiulę pasirinkimo laisvę eksperimentuoti su įvairiausiais ingredientais bei išgauti pačius įdomiausius gėrimus. Viskas priklauso tik nuo mūsų fantazijos ir noro kurti, bandyti, daryti. 

O kad nepristigtų idėjų, receptų rasite čia.

Rūšiuoti:
Filtruoti
www.kavosdraugas.lt | iki -40% kavos pupelėms Noriu!